ŚWIETLICOWY KONKURS „BAŚNIE I BAJKI WOKÓŁ NAS”

Świetlicowy konkurs pt. „ Baśnie i bajki wokół nas” który odbył się w świetlicy klas I-II 22.02.2017r. był  podsumowaniem prowadzonych w ubiegłym tygodniu zajęć o baśniach i bajkach. Uczniowie odpowiadali na przygotowane wcześniej pytania związane z omówionymi bajkami i baśniami, do których należały: „Kopciuszek”, „Śpiąca Królewna”, „Jaś i Małgosia”, „Czerwony Kapturek”, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „Kot w butach”,        „O wilku i siedmiu koźlątkach”, „Calineczka” i „Trzy świnki”.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch grupach. Pierwszą grupę stanowiły dzieci oczekujące w świetlicy na zajęcia lekcyjne a drugą dzieci, które przebywały na świetlicy po zajęciach lekcyjnych.

Z pierwszej grupy uczniów miejsca zajęli:

I miejsce  Inga Idzikowska I c

II miejsce Juliusz Komkowski I c

III miejsce Hanna Wnuk Lipińska II e

Wyróżnienia:

Anna Górecka I c

Marta Kaszewska II f

Julia Bartczak II e

Z drugiej grupy uczniów miejsca zajęli:

I miejsca Julia Litwin I b

II miejsce Matylda Turzyńska I b

III miejsce Szymon Paweł Sylka I b

Wyróżnienia:

Dominika Ziemacka I b

Kuba Domińczak II d

Amelia Bryzek I b

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz małe upominki a reszta uczestników konkursu została nagrodzona słodkościami.