Dzień Otwarty Szkoły

W dniu 25.02.2017 roku w Naszej Szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych pierwszoklasistów (dzieci z rocznika 2010 i 2011).

Na dzieci czekał dzień pełen miłych wrażeń. Przyszli uczniowie mieli możliwość zwiedzenia szkoły, poznali nauczycielki uczące w klasach młodszych, świetlicy szkolnej oraz w bibliotece szkolnej wzięli udział we wspólnej pracy i zabawie. Podczas spotkania mogliśmy uczestniczyć w „mini” lekcji, potańczyć przy muzyce, wykonać prace plastyczne w świetlicy szkolnej, wziąć udział w zajęciach sportowych w salce gimnastyki korekcyjnej oraz w zajęciach teatrzyku kukiełkowego. W trakcie spotkania rodzice mogli porozmawiać z psychologiem szkolnym i logopedą, rozwiać wszelkie wątpliwości związane z podjęciem nauki przez swoje pociechy.

W trakcie imprezy funkcjonowała kawiarenka, gdzie można było napić się ciepłej herbaty lub kawy. Podczas spotkania czekały na dzieci drobne upominki wykonane przez nauczycieli szkoły ( chorągiewki, kotyliony). Każdy uczestnik otrzymał „coś” słodkiego. Dzieci i Rodzice pełni wrażeń opuszczali szkołę.