Konkurs plastyczny i wiedzy

W dniach 15-16.11.2017r. w świetlicy szkolnej klas I-II odbyły  się konkursy : plastyczny pt.: „ W krainie bajek i baśni” i konkurs wiedzy pt.: „ Bajki i baśnie wokół nas”. Konkurs wiedzy składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie dzieci odpowiadały na pytania podnosząc rękę, natomiast w drugim wybierały pytania losowo ,dotyczące znajomości baśni m.in.: „ Calineczka”, „ Kopciuszek”, „ Śpiąca królewna”, „ Jaś i Małgosia”, „ Czerwony Kapturek”, „ Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, „ Kot w butach”, „ O wilku i siedmiu koźlątkach” , „ Trzy świnki”, z którymi zapoznawały się  dzieci uczęszczające na świetlicę  szkolną.

Wyniki konkursu:

Konkurs plastyczny:

I miejsce: Magdalena Lemann kl.Ic

II miejsce: Aleksander Kozłowicz kl.Ia

III miejsce: Zuzanna Browarczyk kl.Ib

Wyróżnienia:

Marcelina Pacyno kl.Id, Anna Kukla kl.Id, Seweryn Słomińsk kl.Ia

Konkurs wiedzy:

I miejsce: Marcelina Pacyno kl.Id

II miejsce: Szymon Sylka kl.IIb

III miejsce: Julia Litwin kl.IIb

Wyróżnienia:

Zuzanna Browarczyk  kl.Ib, Martyna Malek kl.IIa, Władysław Kowalik –Petke kl.IIb.

Organizatorzy:

Katarzyna Strojk,  Anna Duda