Spotkanie z podróżnikiem

Dzień Ziemi Spotkanie z Podróżnikiem Robertem Dominiakiem – pt. „Ziemia Naszym Domem” 17.04.2018r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z podróżnikiem polarnym, panem Robertem Dominiakiem. Wysłuchaliśmy ciekawych historii związanych z podróżami pana Roberta po Stanach Zjednoczonych i krajach nordyckich. Obejrzeliśmy wiele ciekawych zdjęć i filmików. Była to okazja do przypomnienia zasad obowiązujących w parkach krajobrazowych w Polsce i na świecie, a także zachęta do troski o czystość naszej planety. Pan Dominiak, prezes Stowarzyszenia Koło Polarne, zachęcał nas również do zainteresowania się tematyką polarną oraz aktywnego zaangażowania w promowanie krajów polarnych w Polsce. Zaproponował utworzenie w naszej szkole Koła Polarnego.

Organizatorzy:

Zofia Jakubek