Listę kandydatów przyjętych do klasy I do Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie na rok szkolny 2020/2021 wywieszono na drzwiach szkoły.
Listę kandydatów przyjętych do klasy I do Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie na rok szkolny 2020/2021 wywieszono na drzwiach szkoły.
Informuję, że według nowelizacji rozporządzenia MEN, do 24 maja br. została przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym. Do tego czasu, będzie dalej funkcjonowało nauczanie zdalne.
Drodzy Rodzice, uczniowie z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy dużo zdrowia, spokoju, radości, wypoczynku i nadziei na lepsze jutro.
Dyrekcja i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie
W poniższym linku znajduje się WSO:
Wewnątrzszkolny System Oceniania kl. IV – VIII SP 2 Bytów – zdalne nauczanie
W linku poniżej przedstawiamy WSO:
Klasy I-III Wewnątrzszkolny System Oceniania w Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie
Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.
Informujemy, że konsultacje z nauczycielami specjalistami będą się odbywały w dni nauki szkolnej od poniedziałku do piątku w godzinach:
- pedagog – 9:00 – 12:00
- psycholog – 12:00 – 15:00
- logopeda – 12:00 – 15:00
Prosimy kliknąć w poniższy link:
Plan lekcji PDF
Plan lekcji dla klas I – VIII obowiązujący od dnia 25.03.2020r. do odwołania
Rozstrzygnięto szkolny konkurs logopedyczny:
Rysujemy i piszemy, logopedię promujemy!!!
W kategorii klas I – III:
1.miejsce zajęła: Lena Cała -klasa IIIc,
2. miejsce zajęły: Agata Kolaszt – klasa IIIc oraz Lena Pałasz – klasa IIa,
3.miejsce zajął: Igor Łukowicz -klasa IIc,
Wyróżnienia:
Aleksander Bartosiewicz -klasa IIb, Franciszek Bentkowski -klasa IIIc, Aleksandra Bukowska klasa Ia, Nadia Cała – klasa Ic,Hanna Chmielewska -klasa IIId, Julian Durawa -klasa IIIc, Nina Kaszubowska – klasa IIIa, Marika Laska – klasa IIa,Magdalena Lemann -klasa IIIc,Kinga Malek -klasa IIa,Mirella Miotk – klasa Id,Maja Predel -klasa IIc, Aleksandra Stachlewicz -klasa IId, Robert Zahl -klasa Ic.
W kategorii klas IV – VIII:
1.miejsce zajął: Szymon Rokicki- klasa Vd,
2. miejsce zajął: Dawid Cała -klasa VIIf,
3. miejsce zajęli: Maja Serafinowska -klasa IVa oraz Paweł Rybarczyk -klasa IVc,
Wyróżnienia: Jakub Bukowski – klasa IVc,Wiktor Byczkowski -klasa Va,
Kacper Nowak – klasa Va, Monika Skowronek – klasa IVa.
Wszystkich uczestników konkursu, zwycięzców oraz osoby wyróżnione zapraszamy do gabinetu logopedycznego (sala numer 71) po wznowieniu zajęć lekcyjnych.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy !!!
Organizatorzy Aurelia Parol oraz Elżbieta Wischka von Borczyskowska
Informacja dot. dostępu do konta Librus dla ucznia:
Każdy rodzic na swoim koncie Synergia (konto rodzica) może wygenerować hasło dla ucznia (górne menu -> Uczeń ->Informacje -> Konto ucznia).
W tym miejscu widoczny jest również login ucznia. Czynności tej nie można dokonać z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej np. na telefonie.
W przypadku problemów z wygenerowaniem haseł prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły tel: 598222732 bądź poprzez e-mail: sekretariat@sp2bytow.pl