Wizyta Pana Marka Wysoczyńskiego

Dzisiaj w naszej szkole gościł Pan Marek Wysoczyński – twórca projektu „Uśmiechnij się”. Pan Marek od roku 1980 zbiera autografy i uśmiechy.  Swoje uśmiechy rysują artyści, VIP-y i dzieci. Uśmiechy znanych ludzi z całego świata pokazywane są w szpitalach dziecięcych, hospicjach, domach dziecka, domach seniora. Dzieci rysują uśmiechy dla siebie samych i kolejnych małych pacjentów. I tak uśmiech dzieci z polskiego domu dziecka, a dziś od dzieci i nauczycieli  z naszej szkoły, jedzie potem do chorych  maluchów na świecie. Uśmiechy także złożyli dziś: burmistrz miasta, – Pan Ryszard Sylka, kierownik wydziału Edukacji i Promocji – Pan Andrzej Hrycyna, dyrektor szkoły oraz wychowawczynie klas I-III.

Gościł u nas także dziś Pan Czesław Lang, który opowiadał naszym starszym uczniom o swojej karierze a przy okazji powiększył kolekcję autografów Pana Marka.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom!!!